З якими хворобами на Рівненщині найбільші та найменші проблеми

В області є цілий профіль громадського здоров`я

У Рівненщини є власний профіль громадського здоров'я. Він демонструє, яка захворюваність найбільш характерна для регіону та стан здоров’я населення в цілому.

Такі профілі розробив Центр громадського здоров'я по всій Україні за прикладом Норвегії, проаналізувавши демографію, екологію, фактори ризику та показники фізичного стану мешканців.

У мешканців Рівненщини є власні плюси та мінуси, розповіла координаторка із вакцинації у Рівненській області Олена Гандзюк:

На жаль, характерне збільшення злоякісних новоутворень. До того ж у людей віком 15-19 років. Натомість низькі показники захворюваності на ВІЛ/СНІД.

 

Це при високому рівні діагностики, тобто можна говорити, що у нас дійсно низький показник захворюваності. Водночас, у нас висока захворюваність на гепатити.

Також на Рівненщині низький показник абортів, зауважила Гандзюк. Зауважимо, що у Норвегії враховують 350 показників здоров’я.

Натомість в Україні Центр громадського здоров’я враховує лише 25 найбільш вірогідних. Докладніше із профілем громадського здоров’я ви можете ознайомитися нижче: 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень