Місця вистачить всім! Медики у Рівному заспокоїли хворих на COVID-19

Статистика «невблаганна»

Дефіциту місць для хворих на COVID-19 у лікарнях Рівненщини немає.

Лікарні першої хвилі заповнені хворими на коронавірусну інфекцію тільки на 20,5%, повідомили в обласному Центрі громадського здоров’я.

Найбільша заповненість в центральній міській лікарні Рівного — майже половина ліжкомісць.

 

На три чверті вільна Дубенська міська лікарня, у межах 5-6% заповнені Сарненська, Костопільська та Рокитнівська ЦРЛ.

Надалі інформація щодо заповненості ліжок в п'яти лікарнях першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 буде оприлюднена щодня на сайті ОДА у ранковому дайджесті «Рівненщина: COVID-19» у розділі «Новини».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень