З такими воювати навіть соромно: рашисти вкрали на ЧАЕС комп’ютери, чайники і навіть чашки

Про це повідомили представники ЧАЕС

Окупаційні війська росії 31 березня покинули Чорнобильську атомну електростанцію. Однак перед цим зробили свою улюблену справу – зайнялись мародерством. Про це повідомив в ефірі спільного інформаційного марафону голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Євген Крамаренко.

Перед відходом окупанти змусили працівників ЧАЕС підписати акт прийому-передавання станції. Ніби то вони не захопили станцію, а тимчасово її охороняли. Рашисти погрожували, що якщо документ не підпишуть, то вони заберуть співробітників з собою до Білорусі. А після підписання акту окупанти зайнялися мародерством на ЧАЕС.

Почали виносити цінні речі, пакувати в техніку, що ще залишилася на майданчику Чорнобильської АЕС, та частково виїжджати… Вони розікрали більш-менш цінні речі: комп'ютери, якісь там кавоварки, чайники… Окупанти в машину навіть завантажили сервізи, виделки, ложки, тарілки, які були в готелі, — розповідає Крамаренко.

Він зазначив, що наразі на ЧАЕС перебуває 59 працівників станції. Вони оглянули територію станції — російських окупантів не виявили. Але за межі ЧАЕС не виходили, адже там може бути небезпечно, зокрема замінована територія.

Зазначимо, у МАГАТЕ 31 березня повідомили, що готуються найближчими днями відправити свою місію на ЧАЕС і наразі консультуються щодо цього з українською владою.

Нагадаємо, дехто з окупантів поїхав з території ЧАЕС не після вказівки рашистських командирів. Частину солдатів госпіталізували до Білорусі з опроміненням. Про це ми писали тут:

«Світяться від щастя», – росія почала відводити війська із зони ЧАЕС

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень