«Лізуть, летять, пливуть»: Зеленський порівняв окупантів із потойбічними потворами (ВІДЕО)

Однак на своїй землі українським воїнам допомагає все — і сама земля, і річки, і кожна людина

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти через надмір зла і жагу до руйнувань втрачають людську подобу і нагадують пекельних потвор.

Про це він говорив у своєму зверненні увечері 31 березня.

Увесь цей березень і п'ять днів лютого загарбники намагаються увірватися й закріпитися в нашому домі з різних сторін – із землі, з неба, з моря.

 

Лізуть, летять, пливуть... У них стільки зла, стільки жаги до руйнування, що це нагадує не людей, а щось потойбічне.

 

Якихось потвор, які спалюють і грабують, нападають і намагаються вбити. Якихось пекельних химер, - зауважив український президент. 

Однак, за словами Зеленського, на своїй землі українським воїнам допомагає все — і сама земля, і річки, і кожна людина, навіть та, від кого не очікував раніше. Саме це дозволяє протистояти ворогові значно довше, ніж сподівалися окупанти. 

Вони говорили – три або пʼять днів. Вони думали, що їм цього вистачить, щоб захопити всю нашу державу.

 

А вже 36. І ми стоїмо. І будемо боротися далі. До кінця. Стільки, скільки вистачить сил. Стільки, скільки буде можливостей.

 

Щоб жодної потвори на нашій землі не залишилося, - наголосив глава держави, зазначивши, що химери повинні бути рідні та добрі — як архітектурні елементи на Будинку з химерами, в якому розташований Офіс президента.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень