З полону повернули красуню-лейтенантку з Рівненщини (ФОТО)

Після шести місяців неволі дівчина повертається додому

Чудова, надзвичайно приємна новина наприкінці дня – наша землячка з Жаврова, що на Гощанщині, Олена Кривцова, яка перебувала в російському полоні з квітня цього року, вже в Україні, на рідній землі.

Про це повідомив Микола Панчук.

Лейтенант медичної служби Олена Кривцова працювала ординаторкою госпітального відділення військового госпіталю №555 у Маріуполі.

Коли госпіталь розбомбили, Олена з іншими медиками допомагали пораненим на території металургійного комбінату імені Ілліча.

Згодом її рідні дізнались, що вона в полоні.

За цей час мама Олени Тетяна Токарець єдиний раз отримала звістку від своєї доньки.

Це був лист, в якому вона лише повідомила, що жива. Його передали представники Червоного Хреста із затримкою у два місяці.

На цьому все.

 

Зустрічі з відповідальними за обмін наших полонених, які відбувались у Рівному, Києві не одразу дали результат.

 

Особливу увагу до долі Олени, а також інших полонених медиків, привернув брат чоловіка Олени Андрій Кривцов.

Він став одним із координаторів групи родин полонених військових медиків. Чоловік Олени Юрій Кривцов на той час перебував у зоні активних бойових дій.

І ось після шести місяців невідомості дзвінок із незнайомого номера

Донька зателефонувала матері й повідомила, що вільна і вже в Україні. Це радісна звістка не лише для мами, а й для всіх. Олена жива і невдовзі буде вдома.

Сьогодні, 17 жовтня, в Україну повернулись 108 полонених українських жінок. Це перший масштабний жіночий обмін. Віримо в те, що скоро всі родичі наших полонених відчують радість зустрічі зі своїми рідними.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень