Голод загнав русню на склади. Там вони зжерли котячий корм (ВІДЕО)

Випадок стався в селищі Копилів Київської області

Російські окупанти, захоплюючи українські міста, не гребували нічим. Радник глави МВС Антон Геращенко у своєму Telegram розповів про випадок поїдання російськими військами котячого корму.

Випадок стався в селищі Копилів Київської області. На обкрадених складах місцевого супермаркету, після звільнення селища від загарбників, були знайдені відкриті пачки з котячим кормом.

- Окупанти промародерили склади АТБ в селищі Копилів Київської області. З голодухи жерли навіть корм для котів. Мабуть, навіть котячий корм смачніший за прострочені сухпайки Росії.

 

Армія мародерів і тарганів, - висловився Геращенко.

Російські військові в перехоплених розмовах з родичами неодноразово скаржилися на погане продуктове забезпечення їхніх підрозділів. Росіяни навіть публікували відео, на яких знімали прострочені сухпайки, обурюючись військовим командуванням.

Відомі випадки поїдання росіянами собак в раніше окупованих містах під Києвом.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень