Ювілейна – лише у пам’яті: У Рівному знову перейменували низку вулиць (ПЕРЕЛІК)

Бо настав час дерусифікації

На фото – 31-річний військовий Віталій Магель, який загинув на Харківщині. На його честь планують переназвати вул. Ювілейну у Рівному
На фото – 31-річний військовий Віталій Магель, який загинув на Харківщині. На його честь планують переназвати вул. Ювілейну у Рівному

У Рівному дерусифікували ще 4 вулиці та 1 провулок. Це рішення підтримали депутати Рівнеради. Найскандальніша у переліку – вулиця Ювілейна. Її назва пов'язана з 50-річчям створення Радянського Союзу і питання щодо її перейменування постає не вперше.

Однак місцеві мешканці – проти. Кажуть, для них вона має інші асоціації.

Попри це тепер Ювілейна буде названа на честь 31-річного військового Віталія Магеля, який загинув на Харківщині. З 24-го лютого він виконував обов’язки начальника штабу тероборони нашої області. У Рівному з ним прощалися 19 жовтня на майдані Незалежності.

Щодо інших, то вулиця Спартака перейменована на Михайла Борейка, Кубанська – стала Холодноярська, а вулиця Лєскова буде Святковою.

Провулок Пушкіна, своєю чергою, став провулком Героїв поліції.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень