Юрій Вознюк закликав не ігнорувати потреб Рівненського пологового будинку

У медзакладі скінчилися життєво важливі ліки

Юрій Вознюк закликав не ігнорувати потреб Рівненського пологового будинку.

У Рівному пологовий будинок залишився без ліків, які колють дітям, що народилися передчасно. За словами головної лікарки медзакладу Світлани Муравської у лікарні залишився тільки один флакон легеневого сурфактанту.  

Це ліки, які колють недоношеним малюкам, щоби запрацювали легені:

Препаратом лікарні має забезпечувати держава. Придбати його самостійно не усім батькам по кишені, адже одна доза препарату коштує від 13 до 19 тисяч гривень. А деяким малюкам потрібно кілька таких уколів. – наголошує Світлана Муравська.

Кандидат на посаду міського голови Рівного, нардеп 7-8 скликань ВРУ Юрій Вознюк вимагає не ігнорувати потреб пологових та не ставити під загрозу життя немовлят.

Сьогодні є величезна проблема, і це є проблема Міністерства охорони здоров'я, яке не фінансує повною мірою пологовий будинок, і є такий препарат - легеневий сурфактант, який потрібний для новонароджених діток, які народилися передчасно. Я думаю, ми це питання вирішимо, - зазначив народний депутат VII-VIII скликань Юрій Вознюк.

Ініціативу підтримала також Ірина Суслова, лідерка жіночого руху партії «За майбутнє»:

Класний пологовий будинок, професійний колектив людей, які рятують життя дітей, і ми бачимо повне нерозуміння зі сторони Міністерства охорони здоров'я про забезпечення найнагальніших потреб, - говорить народна депутатка України, Ірина Суслова.

*Політична агітація

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень