ON-LINE

Який проект профінансують за гроші з бюджету Рівненщини

четвер, 04 жовтня 2018
Вирішать наступного тижня

Громадським організаціям Рівненщини пропонують профінансувати їхні проекти з обласного бюджету. Заявки на конкурс завершили приймати ще у вересні.

Цього четверга у Рівненській ОДА ГО презентували свої ідеї публіці. Тепер спеціальна конкурсна комісія обиратиме найкращі проекти, розповідає голова комісії Олександр Корольчук:

Якщо в попередні роки ми говорили, те що там їх були одиниці, то вже цьогоріч ми маємо десятки. З 16 допущених до конкурсу ми відхилили три, які не відповідали вимогам. 13 у нас лишилося, вони їх покажуть на публічній презентації. Відповідно після цього ми оберемо найкращі, і вони будуть профінансовані за кошти обласного бюджету.

Бюджет проекту не має перевищувати 49,5 тисяч гривень. Не менше 15% має оплатити організація. Конкурсна комісія з представників Рівненської ОДА та громадських організацій Рівного оголосить переможців наступного тижня.

Серед проектів найбільше різного роду семінарів і тренінгів.

Нині в області управління молоді та спорту проводить подібний конкурс проектів – заявки прийматимуться до 30го жовтня. Бюджет має не перевищувати 35 тисяч гривень.

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного