ON-LINE

Який проект профінансують за гроші з бюджету Рівненщини

четвер, 04 жовтня 2018
Вирішать наступного тижня

Громадським організаціям Рівненщини пропонують профінансувати їхні проекти з обласного бюджету. Заявки на конкурс завершили приймати ще у вересні.

Цього четверга у Рівненській ОДА ГО презентували свої ідеї публіці. Тепер спеціальна конкурсна комісія обиратиме найкращі проекти, розповідає голова комісії Олександр Корольчук:

Якщо в попередні роки ми говорили, те що там їх були одиниці, то вже цьогоріч ми маємо десятки. З 16 допущених до конкурсу ми відхилили три, які не відповідали вимогам. 13 у нас лишилося, вони їх покажуть на публічній презентації. Відповідно після цього ми оберемо найкращі, і вони будуть профінансовані за кошти обласного бюджету.

Бюджет проекту не має перевищувати 49,5 тисяч гривень. Не менше 15% має оплатити організація. Конкурсна комісія з представників Рівненської ОДА та громадських організацій Рівного оголосить переможців наступного тижня.

Серед проектів найбільше різного роду семінарів і тренінгів.

Нині в області управління молоді та спорту проводить подібний конкурс проектів – заявки прийматимуться до 30го жовтня. Бюджет має не перевищувати 35 тисяч гривень.

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного