Який проект профінансують за гроші з бюджету Рівненщини

Вирішать наступного тижня

Громадським організаціям Рівненщини пропонують профінансувати їхні проекти з обласного бюджету. Заявки на конкурс завершили приймати ще у вересні.

Цього четверга у Рівненській ОДА ГО презентували свої ідеї публіці. Тепер спеціальна конкурсна комісія обиратиме найкращі проекти, розповідає голова комісії Олександр Корольчук:

Якщо в попередні роки ми говорили, те що там їх були одиниці, то вже цьогоріч ми маємо десятки. З 16 допущених до конкурсу ми відхилили три, які не відповідали вимогам. 13 у нас лишилося, вони їх покажуть на публічній презентації. Відповідно після цього ми оберемо найкращі, і вони будуть профінансовані за кошти обласного бюджету.

Бюджет проекту не має перевищувати 49,5 тисяч гривень. Не менше 15% має оплатити організація. Конкурсна комісія з представників Рівненської ОДА та громадських організацій Рівного оголосить переможців наступного тижня.

Серед проектів найбільше різного роду семінарів і тренінгів.

Нині в області управління молоді та спорту проводить подібний конкурс проектів – заявки прийматимуться до 30го жовтня. Бюджет має не перевищувати 35 тисяч гривень.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень