«Реалізовуйте суспільно значимі проекти», - Кульчинська про зміни щодо громадського бюджету

З громадського бюджету Рівного хочуть фінансувати лише інфраструктурні проекти

Галина Кульчинська. Фото - Рівне вечірнє

Фінансування фестивалів та концертів із переліку тих, які претендують на фінансування з громадського бюджету, варто виключити. Про це на засіданні бюджетної комісії Рівнеради заявила заступник міського голови Галина Кульчинська.

Поки рівненські чиновники лише пропонують прописати у положенні про громадський бюджет певні обмеження.

 

Не змінюватиметься лише загальна сума громадського бюджету, а це 10 млн гривень.

Cвою пропозицію Галина Кульчиснька пояснила так:

Подивіться на Тернопіль. Є 10 млн гривень, і є десять серйозних проектів. По мільйону кожен, які мають якусь суспільну значимість. Там і для новонароджених щось купували, фонтани ставили, сквери будували, якісь вело доріжки робили. Там так вирішила місцева влада.

У Старому парку Тернополя встановили спортивний та дитячий майданчики, а також провели реконструкцію пішохідних доріжок. Придбали та встановили дитячі майданчики в рамках реалізації проекту «Громадського бюджету». На проект було передбачено 99 тисяч грн.

Всі інше проекти схожі це замилювання очей. Подивіться на ті кошториси, які потім випливають із проектів наших. Якщо добереться КРУ чи якийсь правильний правоохоронний орган то розпорядники коштів, а це в основному управління, матимуть проблеми.

Зауважимо, що зміни до положення про громадський бюджет, які розглядали на бюджетній комісії Рівнеради, не остаточні. 

Поки відомо, що зміни стосуватимуться віку авторів проектів та шляхів голосування. Чиновники хочуть, щоб автори краще рекламували свої проекти. Також прийом проектів на конкурс почнуть раніше, щоб вистачило часу для його реалізації у тому році.

Розглядатимуть заявки так само 45 днів.

Про остаточні зміни до положення про громадський бюджет на 2018 рік стане відомо на сесії Рівнеради, яка запланована на 22 березня.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень