Яким був День знань в Острозькому обласному військовому ліцеї (ФОТО)

Цього року у закладі - 67 першокурсників

Вітаючи ліцеїстів з Днем знань, начальник закладу Дем’ян Поліщук підкреслив, що левова серед їхніх учнів майже 80 відсотків - це діти учасників бойових дій, чорнобильців, вихідців з багатодітних сімей.

За 16 років цей навчальний заклад виховав для Збройних Сил України та інших військових формувань понад 1200 патріотів Вітчизни. Дві сотні з них вже самі є учасниками бойових дій, зокрема на сході України. Ми пишаємося ними.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх героїв, які склали свої голови за незалежність України. Поклали квіти до меморіальної дошки випускнику ліцею 2009 року Володимиру Чепелюку який, загинув в АТО, виконуючи бойові завдання під Словянськом на початку збройного конфлікту.

З початком навчання хлопців привітав також батько ліцеїста першого курсу, полковник Збройних Сил України у відставці-голова місцевої спілки ветеранів Афганістану Володимир Прокопчук.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень