Ажіотаж до 1 вересня або квест «Знайди дешевше»

Як зекономити на букеті?

До 1 вересня у Рівному на ринках та у переходах – справжній ажіотаж. Батьки разом із дітьми обирають квіти до свята. За словами продавців постачальники завжди піднімають ціну до Дня знань. Замовники до цього вже звикли, а от покупцям непереливки, бо знайти дешевше не вийде. Така закономірність існує вже декілька років. Тож кажуть, що з цим треба змиритись.

Найпопулярнішими цьогоріч стали сухоцвіти, бо букет можна придбати за 20 гривень. Слідом за ними : айстри, жоржини та хризантеми , ціна за одну коливається від 10 до 30 гривень.  А от останнє місце посіли троянди – вибір на них великий, проте, за квітку доведеться викласти більше 20 гривень.

Крім того, популярністю користуються і орхідеї. Хоча, ціна на них кусюча – щонайменше 150 гривень.

Варто зауважити, що незважаючи на завищену ціну до кінця дня майже всі підставки для квітів були порожніми. Батьки ж школярів радять збирати букет самостійно, бо так найдешевше. За їх словами можна міксувати різні куплені квіти з польовими – так вийде оригінально і не дорого.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень