Яку зарплату мають військові на передовій і ті, що не беруть участі у боях

За яким принципом розраховується доплата до основного розміру з/п

Заробітна плата українських бійців відрізняється у розмірах залежно від того, чи знаходяться вони на передовій. Загалом грошове забезпечення військовослужбовців складається з основного і додаткового, що включає надбавки, доплати, винагороди та премії.

Основне грошове забезпечення залежить від посади, тривалості та інтенсивності служби.

Під час воєнного стану всім військовим, окрім строковиків, до основного щомісячного забезпечення виплачується додаткова винагорода у розмірі 30 тис. грн на місяць.

 

Тоді як за час участі у бойових діях та знаходження на передовій, замість 30 тис. грн воїни отримують додаткову винагороду із розрахунку 100 тис. грн на місяць.

Щоб розрахувати суму цієї доплати, потрібно 100 тис. грн розділити на кількість днів у місяці та помножити на кількість днів, проведених у районі бойових дій.

Варто зазначити, що ця винагорода строковикам також не надається.

Якщо виникли якісь непорозуміння щодо виплат, варто звертатися на гарячу лінію Департаменту фінансів Міноборони: (044) 271-35-59 (з 8:00 до 18:00).

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень