Скільки платять українцям у Польщі й від чого залежить заробітна плата

Багато залежить від знання мови

Майже 1,5 мільйона громадян України працюють в Польщі. При цьому ще приблизно 50 тисяч навчаються у цій країні. 

Як живуть наші земляки, і скільки вони заробляють в іншій країні, розповіла в інтерв'ю виданню Gazeta.ua уповноважена у справах іноземців польського міста Валбжих Ірина Реріх.

Зарплати українців у Польщі

В середньому громадяни України в Польщі отримують від 3 до 3,5 тисячі злотих. Це приблизно від 20 до 24 тисяч гривень. Такі зарплати отримують за восьмигодинного робочого дня з понеділка по п'ятницю. Але найчастіше українці працюють за змінами. Є зміни ранкові, денні та нічні.

При цьому варто зазначити, що таку зарплату отримують люди без спеціальної освіти. Найчастіше на посадах, пов'язаних із фізичною працею.

Якщо ж мова йде про лікарів, наприклад, то вони отримують значно більше (від 5 до 8 тисяч злотих, що приблизно дорівнює від 33 до 54 тисяч гривень).

Популярний міф

При цьому Ірина Реріх розвінчала популярний міф, за яким українцям платять менше, ніж полякам.

Якщо хтось каже, що заробляє менше, тому що він українець – це брехня. Платять усім однаково. Проте слід розуміти, що якщо ти не знаєш мови, не маєш спеціалізації та освіти – стоятимеш на найнижчому рівні. Зарплата, відповідно, буде невелика. Ось, різниця лише у цьому, - наголосила Реріх.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень