Якщо 1000 за вакцинацію досі не прийшла: про що ви могли забутись

Або просто не знати, що цей крок – необхідний

Для того, щоб отримати 1000 грн за вакцинацію, насамперед потрібно бути повнолітнім, зробити обидва щеплення проти COVID-19.

Ваші подальші кроки:

  • завантажити додаток «Дія» і зареєструватися в ньому (якщо ви вже маєте цей застосунок, то повинні оновити його до останньої версії у PlayMarket або AppStore);
  • згенерувати в «Дії» електронний ковід-сертифікат;
  • оформити спеціальну картку «єПідтримка» в одному із банків-партнерів (зробити це можна онлайн – через інтернет-банкінг, або завітавши до одного з відділень певної фінустанови);
  • знову зайти у «Дії» до розділу «Послуги» й натиснути «єПідтримка» – таким чином ви, власне, подасте заявку на отримання т.зв. «Вовиної тисячі».

Гроші повинні надійти впродовж 10 днів після подачі заявки.

ВАЖЛИВО!

Гроші за вакцинацію доступні лише для громадян України, яким виповнилося 18 років.

Їх не можна отримати, якщо є тільки паперовий сертифікат від лікаря з мокрою печаткою.

Гроші не видаються «на руки» – готівкою чи на якусь із ваших банківських карток (наприклад, на кредитку чи на зарплатну карту).

 

Витратити «Вовину тисячу» за вакцинацію можна впродовж 4 місяців із дня нарахування – після цього гроші повернуться у держбюджет.

Купувати за цю 1000 грн можна, наприклад, книжки (але тільки у спеціалізованих магазинах – у супермаркеті, до прикладу, не вийде), квитки на поїзд чи літак для подорожей у межах України, квитки в кіно, театр чи на якісь концерти. Для людей віком 60+ передбачається ще й можливість купувати ліки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень