Вакцинованим за кордоном рівнянам поки не допоможуть із «Дією»

В ОДА повідомили деталі

Рівняни, які вакцинувалися проти ковіду за кордоном, найближчим часом не зможуть внести свої дані до застосунку «ДіЯ». Хоча такої послуги потребують не лише мешканці обласного центру, зазначили в обласній адміністрації.

Олег Вівсянник. Фото з сайту РОДА.
Олег Вівсянник. Фото з сайту РОДА.

Верифікувати дані та вносити їх до національного реєстру зможуть після чітких вказівок з Міністерства охорони здоров’я, заявив начальник профільного департаменту Олег Вівсянник:

 - Ми доволі часто зустрічаємось з проблемою верифікації даних про вакцинацію проти коронавірусу у громадян, які щепилися за кордоном.

 

Тож сьогодні у Міністерстві охорони здоров’я готують розпорядчий документ, в якому буде чітко передбачено порядок внесення даних у загальнонаціональний реєстр.

 

Тобто ми будемо знати, які вакцини, який порядок внесення їх у реєстр, як ці дані послідовно внести й сертифікувати їх на території нашої держави.

Нагадаємо, на Рівненщині визначено два заклади, які контролюватимуть правдивість даних про щеплення, зроблені не в Україні – це центр ПМСД «Ювілейний» та Центр медичної статистики, що на вулиці 16 липня у Рівному (колишній Центр громадського здоров’я, - ред.).

Про початок роботи центрів верифікації медики пообіцяли повідомити згодом.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень