Які категорії працівників на Рівненщині повинні обов'язково вакцинуватися проти COVID-19

В області відсторонили майже 1500 осіб

Майже пів мільйона щеплень проти коронавірусу зробили мешканці Рівненщини.

І до 9 грудня цей показник має суттєво зрости, адже перелік професій, де вакцинація обов’язкова, розширили.

Зокрема, протягом місяця двічі вакцинуватися мають соцпрацівники, ті, хто працюють у сфері управління центральних органів виконавчої влади, і працівники підприємств, які мають стратегічні значення для економіки.

Наприклад, Рівненської АЕС.

Нагадаємо, раніше обов’язкова вакцинація була для працівників галузі освіти та держслужбовців. 8 листопада через ухиляння від вакцинації на Рівненщині відсторонили без збереження зарплати майже півтори тисячі освітян та одного держслужбовця.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень