Якою буде погода на Рівненщині цими вихідними

29 жовтня, у суботу, увесь день в Рівному буде хмарна погода. Дрібний дощ йтиме від самого ранку. У другій половині дня він посилиться і не заспокоїться до самого вечора. Вітер буде західний 7-12 м/с, часом пориви вітру 15-10 м/с.

Температура повітря впродовж доби коливатиметься від +3 до +8 градусів.

До слова, за весь час порведення метеоспостережень максимальну температуру у Рівному було зафіксовано у 1989 році, тоді було +18 градусів. А от найхолодніше цього дня було у 1987 року -5.7 градусів.

30 жовтня, у неділю, опади у Рівному у першій половині дня будуть незначними, а ввечері дощ може посилитися. Погода буде доволі хмарною. Вітер буде південно-західним, швидкісттю 5-10 м/с. 

Температура повітря вночі становитиме +3 градуси, вдень близько +7 градусів.

За час проведення метеоспостережень максимальну температуру в Рівному було зафіксовано у 1960 році, тоді було +18 градусів. А от найхолодніше цього дня було у 1987 року -5 градусів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень