Субота буде дощовою. Прогноз на вихідні

У суботу, 16 квітня, у Рівному хмарна погода буде триматися до вечора. Вранці піде дощ, який до обіду повинен закінчитися, а вже у другій половині дня опадів не очікується. Вітер буде південно-західним 5-10 км/год. Температура повітря вночі +6, вдень максимум прогріється до + 17. 

Натомість неділя на Рівненщині буде дещо теплішою. Ясна погода протримається в ранковий час, а вже вдень небо вкриється хмарами, щоправда, обійдеться без опадів. Вітер чекаємо південо-західний 5-10 км/год. Температура повітря коливатиметься від +12 вночі і в ранкові години до + 23 вдень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень