Через туман в Еміратах можуть дозволити запізнитися на роботу

Зміни у законодавство готові внести, аби зменшити кількість ДТП

В Об'єднаних Арабських Еміратах розробили законопроект, який дозволяє співробітникам приходити на роботу пізніше через туманну погоду. Новий закон ініціює член Федеральної національної ради ОАЕ Хамад Ахмад аль Рахум.

Гнучкий графік роботи під час поганої погоди не має залишатися на відкуп менеджерам, потрібен обов'язковий закон, що дозволяє співробітникам у туманні дні приходити на роботу на дві-три години пізніше, - заявив Аль Рахум.

За його словами, водіння в умовах сильного туману є однією з основних причин серйозних дорожніх інцидентів, часто зі смертельними наслідками, відповідно введення гнучкого графіка за таких погодних умов може запобігти ДТП і зберегти життя та здоров'я працівників.

Найближчим часом законопроект буде поданий на розгляд управління державних кадрових ресурсів ОАЕ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень