Який бутерброд НЕ можна гріти в мікрохвильовці

Бо вона може зламатись

Мікрохвильова піч вже давно стала тією побутовою технікою, яка є чи не у кожного на кухні. Ще частіше її встановлюють в офісах. Тож вона – незамінний помічник, який швидко і, не забруднивши зайвого посуду, розігріває їжу. Тож прилад варто берегти, аби продовжити термін роботи. Для цього треба знати, що не можна гріти у мікрохвильовці.

А ви інструкцію читали?

Не запускайте прилад, якщо там немає їжі. Це може спричини поломку. Коли у печі є продукти, то мікрохвилі поглинаються, тим самим запускаючи процес розігріву їжі. Але, якщо камера порожня, то хвилі багаторазово відштовхуються від її стінок і повертаються  до хвилеводу, через що виникає електричний пробій повітря і так звана «стояча хвиля». Через це може зіпсуватися магнетрон приладу.

До чого тут бутерброд?

У мікрохвильовці не можна розігрівати менш як 100 г продукту. Тож маленький бутерброд якраз може стати причиною несправності приладу. Звичайно, відразу вона не вибухне, ви можете навіть не помітити небезпечного іскріння. Але, якщо гріти такий крихітний сендвіч (млинець, невелику булочку або скибочку хліба) постійно, то рано чи пізно це призведе до поломки.

Чи можна знайти якесь рішення?

Якщо дуже треба нагріти щось маленьке, варто просто поруч поставити склянку води. Рідина поглине мікрохвилі і ваша техніка буде в безпеці!

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень