Який бутерброд НЕ можна гріти в мікрохвильовці

Бо вона може зламатись

Мікрохвильова піч вже давно стала тією побутовою технікою, яка є чи не у кожного на кухні. Ще частіше її встановлюють в офісах. Тож вона – незамінний помічник, який швидко і, не забруднивши зайвого посуду, розігріває їжу. Тож прилад варто берегти, аби продовжити термін роботи. Для цього треба знати, що не можна гріти у мікрохвильовці.

А ви інструкцію читали?

Не запускайте прилад, якщо там немає їжі. Це може спричини поломку. Коли у печі є продукти, то мікрохвилі поглинаються, тим самим запускаючи процес розігріву їжі. Але, якщо камера порожня, то хвилі багаторазово відштовхуються від її стінок і повертаються  до хвилеводу, через що виникає електричний пробій повітря і так звана «стояча хвиля». Через це може зіпсуватися магнетрон приладу.

До чого тут бутерброд?

У мікрохвильовці не можна розігрівати менш як 100 г продукту. Тож маленький бутерброд якраз може стати причиною несправності приладу. Звичайно, відразу вона не вибухне, ви можете навіть не помітити небезпечного іскріння. Але, якщо гріти такий крихітний сендвіч (млинець, невелику булочку або скибочку хліба) постійно, то рано чи пізно це призведе до поломки.

Чи можна знайти якесь рішення?

Якщо дуже треба нагріти щось маленьке, варто просто поруч поставити склянку води. Рідина поглине мікрохвилі і ваша техніка буде в безпеці!

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень