![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Офіційна дата народження підприємства припадає на 1928 рік
Цього дня «Рівнеоблводоканал» відзначає 93-річницю з дня заснування. Підприємство заснували у 1938 році, хоча за даними водоканалу архівні дані свідчать що питання проведення водопроводу у Рівному підіймали ще раніше, у 1897 році.
На той час в місті працювало лише три міських колодязі, із яких рівняни брали воду. Тому для того, щоб полегшити людям життя, колодязі в 1895 та 1896 роках вирішили обладнати помпами та іншими приладами, які спрощували накачування води.
У 1904 році зробили першу парову водокачку. Вона, до речі, стала першим комунальним об'єктом в Рівному, який повністю належав місту. Знаходилася вона на вул. 3 Мая (сучасна вул. Соборна, 282).
Відтоді мережу у Рівному постійно розбудовували, й попри складні історичні віхи й роки коли майже жодних робіт не проводилося, місто шукало можливості віднайти кошти та облаштувати водопровідні мережі, при цьому значну увагу приділяючи якості води. Найактивніший період розбудови мережі припав на 60-80-ті роки. Дуже докладно історія становлення підприємства є на сайті «Рівнеоблводоканалу».
Наразі ж тут працює понад 700 фахівців, які забезпечують цілодобову подачу води для близько 300 тисяч споживачів.
Рівнеоблводоканал — одне із найкращих підприємств водопровідно-каналізаційної галузі України. Такого результату вдалося досягти завдяки щоденній наполегливій праці кожного працівника нашого колективу.
У Рівнеоблводоканалі вдалося гармонійно поєднати багаторічний досвід ветеранів підприємства з ентузіазмом молодих. Тому щодня ми рухаємося вперед, втілюючи в життя всі задуми та плани, які сприяють стабільному розвитку нашого підприємства, - сказав з нагоди річниці підприємства його очільник Андрій Карауш.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК