Які ОТГ Рівненщини мають найбільше зростання доходів

Від початку року доходи місцевих бюджетів склали 2,1 мільярди гривень

З початку року доходи місцевих бюджетів Рівненщини зросли на 20%. Про це повідомила директорк департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідія Біляк. За її словами, на сьогодні доходи місцевих бюджетів Рівненщини склали понад 2,1 мільярди гривень

Зокрема, податку на доходи фізичних осіб надійшло понад 1,3 мільярди гривень, що більше від минулорічного рівня на 23,5%.

Найвищі темпи приросту податку з доходів фізичних осіб мають об’єднані територіальні громади області:

  • Підлозцівська
  •  Малолюбашанська
  • Привільненська
  • міста Дубно
  •  Вараш
  • бюджет Острозького району.

Надходження плати за землю склали майже 186 мільйонів гривень, що на 38% більше від січня-травня минулого року.

Найвищі темпи приросту забезпечили Немовицька ОТГ (у 7 разів) та вдвічі: місто Дубно, бюджети сільрад Володимирецького, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Сарненського районів та Миляцька ОТГ.

Єдиного податку надійшло 284,5 млн.грн. (зростання +51,5 млн. грн., або більше на 22,1%).

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень