Які вакансії роботодавці Рівненщини пропонують шукачам роботи

Робота є для тих, хто її шукає

З початку 2022 року близько 5 тисяч роботодавців сформували понад 15 тисяч вакансій. 73% вакансій вже укомплектувала обласна служба зайнятості, повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Найбільше роботодавці зараз потребують робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг.

Найменше вільних місць праці зафіксовано для кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства, технічних службовців, а також законодавців, вищих державних службовців.

Станом на 1 листопада 2022 року у базі вакансій Рівненського обласного центру зайнятості є 1500 вакансій. У середньому на 1 вакансію претендує 5 безробітних. Таке ж співвідношення було і торік.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень