Які вживані речі не можна купувати

Список вас може здивувати

Купівля вживаних товарів допомагає економити, та є речі, які можуть принести шкоду новому власнику або трата грошей виявиться марною.

Що категорично не можна купувати з рук:

  1. Фотоапарат

Хороша камера коштує досить дорого. Навіть якщо вона вживана. І цей товар купувати з рук найнебезпечніше. У ненових камерах легше скрутити «пробіг», там не видно приховані дефекти від ударів. І найважливіше - сучасні цифрові повнокадрові камери з функцією відео часто використовують для запису весільної зйомки. Робота в такому режимі перегріває матрицю і випалює сенсор. При покупці з рук визначити таке пошкодження дуже складно.

  1. Вінчестер

Вінчестери (жорсткі диски) – слабка ланка в будь-якому комп'ютері. Чим більше обсяг диска і менше його габарити, тим більша ймовірність, що він неабияк зношений або з браком. І купувати його без гарантійного обслуговування безглуздо, оскільки після покупки є ризик відправити його прямо у відро для сміття.

  1. Ноутбук

Покупка б/у ноутбука – справжня лотерея. Невідомо, ким і як він використовувався, в яких умовах зберігався, як часто проходив діагностику. Крім жорсткого диска в такій техніці можуть бути проблеми з акумуляторною батареєю і механікою. Батарея може дуже швидко вийти з ладу, а дрібні частини: диски, роз'єми, клавіатура, дроти на стику корпусу і монітора – можуть вийти з ладу буквально за кілька днів.

  1.  Черевики для сноуборда

Як стверджують фахівці, такі черевики розігріваються під ногу власника всього один раз. Нові черевики підлаштовуються під анатомічні особливості свого господаря. Вживане взуття для нового власника буде незручним.

  1. Шини та диски

Ця проблема в Україні стоїть гостро, бо багато автовласників купують шини б/у в хорошому стані. Найбільший ризик полягає в тому, що ви не знаєте, які є у шин приховані дефекти, як їх зберігали та експлуатували, як міг змінитися товар після покупки. І тут питання не стільки в економії, скільки в безпеці.

  1. Велосипедний шолом

Причин не купувати вживаний велосипедний шолом – купа. Виробники постійно випускають нові моделі, більш комфортні та надійні, і цілком доступні за ціною – чи варто економити на своєму здоров'ї? Є ризик, що саме цей шолом був відкликаний виробником через ненадійність. Крім того, шолом вже міг побувати в аваріях і його фізичні властивості були втрачені, навіть якщо зовні це не помітно.

  1. Дитяче автомобільне крісло

Ще один предмет безпеки, до покупки якого варто підходити обачно. У вживаного крісла можуть бути приховані та непомітні дефекти, які в критичній ситуації можуть підставити під удар вас або вашу дитину.

  1. Плазмова панель і відеопроєктор

Плазмові панелі мають одну неприємну властивість - термін їх служби обмежений і картинка погіршується практично з того моменту, як її почали використовувати. Така  покупка - викинуті гроші. У відеопроєкторів проблема майже така ж, але там хоча б можна замінити лампу. Однак вартість цієї лампи зрівняється з вартістю всього відеопроєктора.

Джерело — РБК Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Собаку по кличці Сем шукають у Рівному

Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08

У Рівному знайшли посвідчення учасника бойових дій

У Рівному на зупинці 12 школа, знайшли посвідчення учасника бойових дій. Документ виданий, на ім'я Рогожніков Віктор Петрович. За деталями звертайтесь за номером: 099 92 60 612

У Рівному знайшли техпаспорт на прізвище Поліщук

У Рівному 1 листопада знайдено техпаспорт, в районі масив Київський. Документ виданий, на ім'я Поліщук Наталія Володимирівна. За деталями звертайтесь за номером: 096 118 5225

Більше оголошень