На Рівненщині у чоловіка за борги забрали ...крісла

Бо не платив аліменти

Фото ілюстративне

11 тисяч гривень аліментів заборгував двом своїм дітям мешканець Костополя за п’ять місяців. Мобільна група із стягнення заборгованості з виплати аліментів здійснила виїзд за місцем проживання боржника.

Державні виконавці Костопільського районного відділу ДВС описали та арештували майно, яке належить неплатнику аліментів - ноутбук та модем до нього, а також м’які крісла.

Якщо протягом десяти днів боржник не сплатить борг, описане майно передадуть на реалізацію через електронну систему торгів арештованим майном СЕТАМ.

Зазначимо, що у 2018 році станом на 2 травня державні виконавці Костопільського районного відділу ДВС стягнули 1,7 млн гривень аліментів на користь 1286 дітей.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень