Які європейські звички слід перейняти, аби економити на оплаті за комуналку

Тим паче, що в Україні наразі йдеться навіть не стільки про економію, як про виживання

Українців попереджають про вкрай складний опалювальний сезон. Уже відомо, в яких містах через пошкоджену інфраструктуру опалювальний сезон не почнеться взагалі.

В умовах обмежених енергоресурсів та доходів слід ощадливо ставитися до споживання комунальних послуг, як це тривалий час роблять європейці.  

Електроенергія

Відкривайте штори та жалюзі, аби впустити максимум світла у будинок. У погожі дні сонце ще й прогріє кімнату.

Не залишайте світло включеним без потреби, особливо у кімнатах, якими у цей момент не користуєтеся. Звичайні лампи накалювання замініть енергоощадними.

Обов'язково виймайте зарядні пристрої з розетки, як тільки рівень заряду досягне високого відсотка.

Не залишайте у розетці включеними прилади, що перебувають просто у режимі очікування (мікрохвильова, тостер, електрочайник, кавоварка і т. д.).

Ощадно користуйтеся електрочайником: якщо треба підігріти воду тільки для однієї чашки чаю – не треба кип’ятити весь чайник.

Опалення

Користуйтеся вдома теплим одягом, ковдрами та теплими шкарпетками.

Утепліть вікна й щілини, якщо такі є. Для будинку можна провести теплоізоляцію. Згідно з європейськими дослідженнями, це може зменшити витрати на електроенергію (за умови опалення електрокотлами) до 70%.

Вода

Візьміть за звичку користуватися душем, а не ванною. Вимикайте воду, поки намилюєте руки, волосся або чистите зуби. Так ви зменшите витрату води.

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень