Комуналка і війна: два випадки, коли точно можна не платити за послуги

Деякі з цих правил не нові, вони діяли й у мирний час

Споживачі можуть не платити за воду чи газ, навіть якщо не мають лічильника, якщо щонайменше 30 діб не проживають у будинку. Відповідно довідку, або документи які можуть підтвердити відсутність вдома впродовж понад 30 днів, треба надати постачальникам комунальних послуг.

Це норма закону, яка вже давно існує. Це не нововведення. Передбачено у ч. 1 ст. 7 Закону «Про житлово-комунальні послуги», – пояснили в уряді.

У випадку з лічильниками – їх покази треба передавати щомісяця. Якщо ви передаєте однакові показники – то борг не нараховуватимуть. Ця норма закону не стосується опалення, плати за утримання будинку та прибудинкової території.

У другому випадку українці можуть не платити за комуналку, якщо будинок чи квартиру зруйновано від обстрілу. У такому разі комунальні борги списуються.

Важливо повідомити факт руйнування житла в поліцію.

 

Джерело: OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень