Українцям підказали що робити, аби не платити за комунальні послуги

Зокрема тим, хто змушений був залишити свої домівки

Українці, які залишили свої домівки на тимчасово окупованих територіях, а також виїхали з міст де йдуть активні бойові дії – можуть не платити за комунальні послуги. Втім є умова.

Сьогодні всі споживачі, якщо вони були відсутні понад 30 днів, повинні звернутися до постачальників послуг, щоб їм не робили нарахування. Це не стосується приміщень, обладнаних лічильниками, потрібно ці показники подавати, а саме – повторювати ті, що були раніше.

 

Це не поширюватиметься на послугу управління багатоквартирним будинком і не стосуватиметься послуг постачання тепла, – пояснила заступниця міністра громад та територій Наталія Хоцянівська.

Тож власники житла, які не були вдома понад 30 днів, мають звернутися із заявою до постачальника послуг, а також додати довідку про лікування, або довідку внутрішньо переміщеної особи, або довідку, що свідчить про службу у ЗСУ. Цей документ й буде підставою аби постачальник послуг перерахував реальне споживання.

Ситуація із нарахуванням плати за комунальні послуги різниться у містах України.

Сьогодні зовсім різна ситуація у містах. Наприклад, вона відрізняється у Миколаєві. З постачанням холодної води там виняткова ситуація у зв’язку з руйнуванням водопроводу. Такі ж винятки є і для інших міст, тому ухвалюються індивідуальні рішення, так було зроблено у Чернігові.

 

Але загальна тенденція – якщо підприємства надавали комунальні послуги, вони роблять нарахування. Споживачі з розумінням та повагою ставляться до комунальників, бо справді стали свідками, що у такий нелегкий час для країни ми були у переважній більшості, де не було активних бойових дій, із газом, електрикою, водою, – каже Наталія Хоцянівська.

 

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень