Яка погода в Україні справді може завадити іранським дронам

Морозів вони не бояться

Іранські дрони-камікадзе не бояться холоду.  На їхню роботу впливає лише шквальний вітер, каже речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Хтось припустив, що, може, холодно літачкам. Холодна погода ніяк не впливає, лише нельотна погода — шквальний вітер, який на площину крила «Шахеда» може впливати. При певній вологості повітря може бути обмерзання годину-дві-три, а потім вони можуть спокійно собі летіти в будь-яку морозну погоду, — розповів Юрій Ігнат.

Температура нижче нуля не впливає на роботу дронів. За словами Юрія Ігната, перерва у кілька тижнів у використанні дронів ймовірно пов’язана з тим, що рф просто їх не мала. 

Останні атаки іранськими дронами відбувалися з Азовського моря.

З Азовського моря зараз запускають дрони-камікадзе. Зі східної частини Азовського моря, Краснодарський край. Дві останні атаки дронів були саме звідти, — розповів Ігнат.

Джерело: novyny.live

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень