Як зараз виглядає будівництво спорткомплексу на Макарова (ФОТО)

Тут з’явиться споруда вартістю у понад 70 мільйонів гривень

На вулиці Макарова нині активно тривають будівельні роботи. Територія розчищена, і до будівельного майданчика облаштували проїзд з бетонних плит. Вочевидь, щоб великогабаритна техніка не застрягала колесами.

Нагадаємо, цього тижня Рівненська область отримала додаткових 27 мільйонів гривень для зведення спорткомплексу. Як повідомляла прес-служба Рівненської ОДА, у державній програмі беруть шість областей. Вона передбачає зведення в них спорткомплексів. Рівненщина – єдина з цих областей, де вже тривають будівельні роботи.  

Рішення про виділення коштів ухвалила міжвідомча комісія. Її члени розглянули стан реалізації проектів та вирішили дофінансувати Рівненщину на 27 мільйоні. Нагадаємо, до цього вже передбачили 50 мільйонів гривень з різних джерел фінансування. 5 мільйонів спрямували з обласного бюджету, Державний фонд регіонального розвитку виділив 30 мільйонів, ще 15 – це державна субвенція на спорудження спортивних арен.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень