ON-LINE

Будівництво Палацу спорту у Рівному спонсоруватиме держава

вівторок, 05 червня 2018
Його проект визнали найкращим

Проект Палацу спорту по вулиці Макарова у Рівному - в лідерах за висновками комісії з відбору об'єктів для надання субвенції з держбюджету

Ідею будівництва спорткомплексу оцінено в 11 балів з можливих 12-ти.

Окрім Рівного, комісія підтримала проекти Палаців спорту ще п’яти міст України.Однією з основних вимог була наявність мінімум 2500 глядацьких місць, що у перспективі дасть можливість проводити змагання європейського рівня. Остаточна сума державної підтримки буде узгоджена із бюджетним комітетом Верховної Ради України. Щонайменше область отримає 15 мільйонів гривень. 

Два місяці тому проект з будівництва спорткомплексу підтримав депутатський корпус, виділивши 5 мільйонів з обласного бюджету. Тепер і на державному рівні висловлюють фінансову підтримку. Тобто усі розуміють важливість wmjuj проекту як для області, так і для держави. Адже на сьогодні в Україні не так багато спортивних баз такого рівня, - зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Нині триває тендер з визначення виконавця будівництва.

Нагадаємо, І-ша черга спорткомплексу передбачає будівництво універсальної спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць та з можливістю проведення змагань міжнародного рівня. При необхідності зала трансформуватиметься в концертний та виставковий зал.

Реалізація проекту триватиме декілька років. Наступні черги будівництва масштабного спорткомплексу передбачатимуть плавальний 50-метровий басейн, відкриті поля і майданчики для різних видів спорту, готель для учасників змагань.

Проект амбітний та дороговартісний, тому плануємо використовувати різні джерела фінансування – державний, обласний, міський. А в майбутньому сюди залучатимуть приватних інвесторів для розбудови розважальної та спортивної інфраструктури комплексу, - відзначив Олексій Муляренко.

На сьогодні це вже не просто перспектива шістьох сучасних спортивних арен, а реальність з чітко узгодженими бюджетами та джерелами фінансування, відзначає генеральний секретар Федерації Баскетболу України Володимир Драбіковський. 

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного