Як заповняють е-декларації рівненські посадовці (+КОМЕНТАРІ)

[media=72739]

Система електронного декларування доходів чиновників, яку запустили в Україні з 1 вересня, не витримує критики. Зокрема, декларанти скаржаться на технічні проблеми, через які заповнення декларації, подекуди, займає тиждень. Ми вирішили запитати у рівненських чиновників, як вони оцінюють систему е-декларування.

Найважче заповнення декларації далося голові Рівненської облради Миколі Драганчуку.

[media=72742]

Він був серед перших, кому довелося заповнювати декларацію ще у вересні, після обрання його головою облради. Каже, що був змушений заручитися допомогою спеціалістів і заповнював декларацію впродовж тижня.

- Я був як першопроходець разом із заступником. Ми натерпілися, мабуть, найбільше. Ми, навіть, звернулися, до людей компетентних, які мали допомогти нам в цій ситуації. Дуже багато збоїв давало. Багато помилок увійшло в мою електронну декларацію, але, навіть, спроби їх виправити не увінчалися успіхом. То я махнув на це все рукою.

 

 

У заступника голови облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко на е-декларацію пішло 5 днів.

[media=72740]

Каже, що навіть спеціальна освіта не полегшує процес заповнення:

- Система нікудишня, саме технічна. Тому, що справа не в змісті, що ти заповнюєш, а як ти це можеш зробити. І там треба бути кандидатом юридичних наук, економічних і так далі.


Крім того, Світлана Богатирчук переконана, що в державі необхідно створити окрему структуру, працівники якої надавали б допомогу у юридичному супроводі для тих, хто заповнює декларації.

Між тим, заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська каже, що навіть коли вже заповнила декларацію, наступним складним етапом стало її відправлення.

[media=72741]

Їй вдалося надіслати документ аж на четвертий день.

- Заповнюючи цю декларацію, я не могла її відправити з вівторка. Сайт «висне» постійно і «глючить».

 

У заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка на декларацію пішло два вечора.

[media=72738]

Адже, з його слів, саме ввечері сайт дещо менше завантажений:

- Труднощі виключно технічного характеру, у зв’язку з перенавантаженням системи, багато людей зараз декларують, звертаються. Я заповнював ввечері, тобто, система більш-менш починає працювати десь після 19:00 години. Я вже заповнив, все зроблено вже.

До слова, двомісячний термін, відведений для подачі електронних декларацій про доходи чиновників спливає у неділю, 30 жовтня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень