Як виглядає парк Шевченка після зими (12 ФОТО)

Тут уже почали прибирати сміття та торішнє листя

Територію, де розташовані дитячі атракціони, вже прибирають. Згрібають листя та сміття, яке залишилося після зими. Це, можна сказати, перші дні у парку, де повністю розтанув сніг. Адже навіть тиждень тому його було тут чимало. 

Працівники парку намагаються розчистити ділянки навколо атракціонів. Видно, що територію намагаються впорядкувати якнайшвидше. Коли ми робили фото, то листя уже зібрали до окремих куп, які, можливо, до завершення дня приберуть повністю.

Більшість доріжок у парку вже чисті. На перший погляд, дивлячись на фото парку сьогодні, навіть складно здогадатися - осінь це чи вже весна. Природа поки не прокинулася повністю.

Торік дирекція парку висловлювала сподівання, що таки вдасться відремонтувати каскад фонтанів і улюбленицю рівнян - фонтан "Дюймовочка". Чи втіляться ці наміри у життя, буде відомо ближче до початку літнього сезону. 

Як розповідав нам у січні директор парку Андрій Черепанов, серед пріорітетів у 2017 році - оновлення літньої естради та ландшафтний дизайн. 

Відремонтовані кілька років тому громадські вбиральні у парку - працюють.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень