День космонавтики. Як виглядає музей у Житомирі, куди запрошували Ілона Маска (ФОТО/ВІДЕО)

Крім експозицій космонавтики, тут можна побачити й будинок, де мешкала родина Корольових

Музей космонавтики ім.С.П.Корольова

12 квітня відзначають День авіації та космонавтики, а також  Міжнародний день польоту людини у космос.

З цієї нагоди ми вирішили нагадати вам про неймовірний музей космонавтики, який працює у Житомирі. Його відвідини принесуть задоволення й неймовірні враження як дорослим, так і дітям.

Національний музей космонавтики імені Сергія Корольова справді вражає своїми масштабами й багатою колекцією експонатів.

Зокрема це меморіальний будинок-музей академіка С.П. Корольова. Приміщення є пам’яткою історії та архітектури і охороняється законом.

1 серпня 1970 року Марія Миколаївна Баланіна – мати Сергія Корольова – відкрила музей свого сина, частину квартири, в якій на початку минулого століття мешкала родина Корольових. За два роки до 70-річчя з дня народження С.П. Корольова було прийнято рішення про передачу музею усього будинку.

Тут зберігаються його особисті речі, пасмо волосся, ліжечко, в якому спав Корольов.

Напередодні ювілею, 7 січня 1977 року, відбулося друге урочисте його відкриття з повністю відновленою меморіальною частиною та новою експозицією про життєвий і творчий шлях видатного конструктора.

Більше про будинок, де мешкав Корольов, можна дізнатися під час віртуального туру - тут

Інша експозиція «Космос» створює у залі атмосферу присутності в космосі.

Неабиякий інтерес відвідувачів викликають представлені в експозиції спускний апарат космічного корабля «Союз-27»; 9 міліграмів місячного ґрунту; виставковий зразок космічного корабля «Союз», макети «Лунохода-2» та спускного апарату гагарінського «Востока» у натуральну величину; польотні речі космонавтів, космічна їжа.

Музей працює у Житомирі на вул. Дмитрівській, 2.

Наразі там теж діють карантинні обмеження. Проте після їх завершення - це чудова нагода провести змістовний вікенд у Житомирі.

ФОТО/ВІДЕО зі сторінки музею космонавтики

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень