Як виборча комісія Рівного отримала скриньки з Ростова-на-Дону (ФОТО)

І чи є підстави для скандалу

У Рівному набирає обертів скандал зі скриньками, які отримала окружна виборча комісія №152 - з центром у місті Рівне - із зазначенням виробників з Краматорська Донецької області та заводу Ростова-на-Дону.

Йдеться про малі виборчі скриньки, необхідні, здебільшого, для голосування на дому. Вказані вище фото упаковок із зазначенням міста країни-агресора ширяться засобами масової інформації і соцмережею.

І такі упаковки журналісти Радіо Трек справді побачили в окружній виборчій комісії (далі ОВК). На усі 109 виборчих дільниць обласного центру малих скриньок "із Ростовом-на-Дону" в ОВК надійшло 14, бо саме на стількох дільницях їх не вистачало відповідно до норм. Тож окружна комісія, проаналізувавши округ, звернулася до ЦВК, пояснює член ОВК №152 Віктор Волков, який і отримував скриньки:

- Коли ми вивчили повністю наш округ, встановили, що на 14 дільницях не вистачає маленьких скриньок. Ми звернулися з цим питанням до Центральної виборчої комісії. ЦВК сказала, що у нас є на збереженні в області маленькі скриньки. І оці упаковки ми отримали у міськвиконкомі. Я отримав ці скриньки. І зараз по акту ми передаємо їх на виборчі дільниці.  

 

Ці скриньки виготовлені давно. Я думаю, що це навіть, можливо, з 2004 чи 2009 року. Тому от така ситуація. Я розумію, що вона викликала, звичайно, певний резонанс і ажіотаж навколо цієї теми. Але ще раз кажу: ці скриньки були на збереженні. Тобто це - не поточного року виготовлення, і не торішнього, і точно вже навіть не 2014 року.

Те, що скриньки зберігають у виконкомі уже впродовж 10 років, підтвердив і начальник архівного відділу Рівнеради Павло Поліщук:​

- Скриньки є власністю Центральної виборчої комісії. Відповідно до постанови ЦВК від 2009 року перебувають на відповідальному зберіганні у виконкомі. Тобто виконавчий комітет до їх придбання жодного відношення не має. Вони у нас ще з 2009 року. Ми просто є складом для зберігання цих скриньок.

Ось так виглядає мала виборча скринька у зібраному вигляді

В окружній виборчій комісії напис "Ростов-на-Дону" замалювали фломастером.

[media=140562] [media=140561]

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень