Хомко не підтримує Германа - офіційна заява міського голови Рівного про розсилку СМС

Вчора, 09 вересня, мешканцям Рівного через різних операторів мобільного зв’язку від імені міського голови Володимира Хомка були надіслані повідомлення про нібито підтримку Віталія Германа на посаду міського голови Рівного.

З цього приводу на сторінці міської ради опублікована офіційна заява Володимира Хомка.

Я не підтримую цього кандидата і тим більше партію, яку він представляє, а відтак не розсилав цих повідомлень.
Такі дії, на мою думку, є не законними. Тому прошу правоохоронні органи розслідувати цей інцидент і надати правову оцінку його організаторам, щодо їх морального рівня, то він і так очевидний.
 
Хочу також зауважити, що на цю ще незавершену у місті Рівному передвиборчу компанію уже витрачено коштів більше ніж на всі вибори з часів Незалежності України, тому, без сумніву, найближчі півтора місяці нас чекає безліч цікавих шоу з тонами "чорного піару". - заявив міський голова.

Нагадаємо, 12 серпня під час форуму прихильників політичної партії "За майбутнє" міський голова Володимир Хомко заявив, що на керівника міста не балотуватиметься та в цій ініціативі підтримуватиме екс-нардепа Юрія Вознюка.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень