Стартував унікальний проєкт: кандидата у депутати Рівнеради може запропонувати кожен охочий

Проєкт започаткувала партія «Слуга народу» в Рівному

Запропонувати кандидатів у депутати Рівнеради тепер можуть усі охочі рівняни. Це стало можливим у рамках проєкту «Народний кандидат», який започаткувала партія «Слуга народу» у Рівному.

Подати свого кандидата у виборчий список партії можуть громадські організації, трудові колективи, експертні середовища та партії, які не беруть участі у місцевих виборах.

Презентація проєкту "Народний кандидат".

Таким чином «Слуга народу» хоче залучити до керування містом професіоналів різних галузей, говорить голова Рівненської обласної організації політичної партії Юрій Ліпський:

Охочого стати «Народним кандидатом» має підтримати не менше 10 осіб. Тим часом він сам повинен обдумати програмні ідеї щодо того, що змінив би у місті першочергово, а потім презентувати їх публічно. Вся ця інформація буде доступною для обговорення на ресурсах осередку партії. Кращих із учасників проєкту ми долучимо в список нашої партії на вибори до місцевих рад. Адже ми відкриті до співпраці і зацікавлені в тому, щоб участь у розвитку міста брали професіонали.

Праворуч - голова Рівненської обласної організації політичної партії «Слуга народу» Юрій Ліпський.

Інформація про всіх учасників проєкту буде розміщена на сайті осередку партії «Слуга народу» у Рівному та  Facebook-сторінці «Слуга Народу в Рівному».

Для висунення кандидата необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/9sT8yq7UKptj37Qz7

Проєкт покликаний перезавантажити владу на місцях, розповідає народний депутат України, член партії «Слуга народу» Олександр Салійчук:

Річ у тім, що ми хочемо залучити у політику професіоналів різних галузей, активних громадян, представників громадських організацій. Це особливо важливо під час місцевих виборів. Адже мова йде про експертів і їх участь у  розвитку області, міста, селища, села. Такий формат дійсно дасть можливість «перезавантажити» владу на місцях.

Праворуч - народний депутат України, член партії «Слуга народу» Олександр Салійчук.

До слова, рівняни вже цікавляться проєктом «Народний кандидат». Першим учасником став Євген Савчук:

Минулого року за схожим проєктом я став помічником народного депутата на добровільних засадах. Тоді вдалося зібрати потужну команду професіоналів, експертів у різних сферах. За цей час я попрацював над масштабними проєктами всеукраїнського рівня. І це цікавий досвід.

 

Можливо, саме завдяки йому тепер у мене з’явилося загальне бачення і конкретні ідеї щодо розвитку міста, в якому живу. Хотілося б втілити ці задуми. На сьогодні я є частиною команди партії «Слуга народу» в Рівному. З усім тим вирішив взяти участь у проєкті «Народний кандидат». Адже це можливість публічної конкуренції з іншими кандидатами.

Ліворуч - член команди "Слуга народу" та участник проєкту "Народний кандидат" Євген Савчук.

Участь у проєкті взяла також Олександра Коваленко. Вона наголошує на прозорості ініціативи «Народний кандидат»:

Проєкт «Народний кандидат» стартував на початку тижня. І до мене вже були запитання із цього приводу від знайомих, починаючи від:  «А навіщо?» і закінчуючи: «Чи справді може податися кожен, хто захоче?». Так, це дійсно шанс для охочих спробувати свої сили, застосувати свій досвід, презентувати свої пропозиції, у яких напрямках розвивати місто, щоб у Рівному жилося комфортніше. Це шанс залучити до процесу професіоналів. І зробити це прозоро. Це хороша ініціатива, яку хочеться підтримати. Я є частиною команди цієї політичної партії. Тим часом на власному прикладі готова показати увесь процес і механізм, як можна стати кандидатом у депутати.

Праворуч - член команди "Слуга народу" та участниця проєкту "Народний кандидат" Олександра Коваленко.

Прийом заявок триватиме до 30 серпня. Далі до 4 вересня відбуватиметься громадське обговорення ідей та біографій кандидатів. Переможців оголосять на початку вересня.

Завершальним етапом для кандидатів стане публічна співбесіда, яку проведе конкурсна комісія у складі експертів із питань місцевого самоврядування та різних галузей життєдіяльності міста, очільників місцевої організації партії. Далі їхні кандидатури розглядатимуть під час формування виборчих списків до Рівненської міської ради.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень