Як відшкодувати 25% вартості техніки та 70% - обладнання, розповідали аграріям Рівненщини (ФОТО)

А також про фінансову підтримку по догляду за телятами

Понад шість мільярдів гривень виділила держава на підтримку агропромислового комплексу. Зокрема, з держбюджету у 2018 році готові компенсувати від 25% до 70% вартості при покупці обладнання, техніки фермерам і кооперативам.

Аби роз’яснити процес отримання кредитів і компенсацій, сьогодні за участю заступника міністра агрополітики Віктора Шеремети у Рівненській ОДА провели семінар для фермерів.

Після семінару високопосадовця оточили десятки підприємців. Про їхні питання детальніше розповість Віктор Шеремета:

По всіх напрямках у нас звучали запитання. По кредитах, кооперативах, по насінню, по техніці. Чітко не можна сказати, що саме найбільше хвилює фермерів у питаннях відшкодування.

 

Та все ж найбільше, що я почув, це - допомога по утриманню молодняка телят і кредити. Сам знаю, що фермерів фінансовий ресурс найбільше цікавить, а тих, хто приїхали з села - утримання молодняка.

Щодо компенсацій – за купівлю сільськогосподарської техніки, яка вказана у списках на сайті Мінагрополітики держава готова відшкодовувати у 2018 році 25%.

Сільськогосподарські кооперативи мають нагоду отримати 70% коштів від вартості закупленого обладнання.

Крім того, фермерам держава готова давати 2,5 тисячі гривень на утримання теляти до 13 місяців.

Для усього вище переліченого до державного банку треба принести список необхідних документів.  

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень