Як управляти старінням обладнання на атомній станції: рівненські атомники радилися з іноземними

Відеоконференція тривала три дні

Мета заходу - обмін досвідом в частині управління старінням обладнання АЕС. Окрім спеціалістів Рівненської та усіх інших українських атомних станцій, «Енергоатому»,  учасниками зустрічі стали фахівці Лондонського та Токійського центрів ВАО АЕС, атомники Вірменської АЕС, АЕС Тяньвань, АЕС Куданкулам, АЕС Бушер, АЕС Пакш, Білоруської АЕС й інших організацій атомно-енергетичної галузі. Зустріч відбувалась під головуванням директора ВАО АЕС-МЦ Василя Аксьонова.

За словами Миколи Парфьонова, начальника відділу продовження термінів експлуатації служби надійності, ресурсу та продовження термінів експлуатації (СНРтаПЕ) РАЕС, відеозустріч дала фахівцям унікальну можливість для отримання позитивного досвіду і практик від колег з інших АЕС.

На РАЕС функціонує інформаційна система управління старінням, яка охоплює практично всі області забезпечення процесу управління старінням (УС). На станції розроблені дві програми управління фізичним старінням (ПУС) енергоблоків №1 і №2 (ВВЕР-440) і енергоблоків №3 і №4 (ВВЕР-1000) та проєкт програми управління моральним старінням.

Розроблена спеціалістами Рівненської АЕС ПУС – єдина в Україні. Нині програма проходить встановлені процедури погодження в підрозділах підприємства. Організатори та учасники зустрічі високо оцінили здобутки РАЕС в напрямку управління як фізичним, так і моральним старінням, - повідомляє пресслужба РАЕС.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Теги: РАЕС

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень