Як у Рівному «йдуть» проти правил локдауну (ВІДЕО)

Є порушники

На Рівненщині за три дні локдауну поліцейські зафіксували 186 порушень карантину. Близько чверті стосуються закладів громадського харчування, які працювали попри заборону. Найбільше таких порушень зафіксували у Рівному.

11 разів заклади громадського харчування ловили на роботі попри заборону. Деякі з них, за словами поліцейських, порушували локдаун кілька разів.

Також на порушеннях піймали й заклади торгівлі.

Окрім того, майже півтори сотні протоколів склали й на заклади торгівлі, які не поклеїли розмітку для дистанції 1,5 м та на неохочих одягати маску, розповідає заступник начальника Рівненського районного управління поліції Іван Теліга:

За три дні близько 40 таких випадків. Це, до прикладу, приміщення залізничного та автовокзалу. А також працівники торгівлі, які здійснюють торгівлю, але не дотримуються карантинних норм.

Протокол за відсутність маски поліція складає у випадку, якщо громадянин відмовляється її одягти на вимогу правоохоронця, каже Іван Теліга. Матеріали щодо «безмасочників» і закладів-порушників поліція направить до суду.

Рейди правоохоронці проводять щодня, а після 18:00 контролює дотримання карантину у посиленому режимі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень