Як працюватимуть дитсадки, школи та інші навчальні заклади Рівненщини під час локдауну

Жорсткі карантинні обмеження в Україні будуть з 8 по 25 січня. На цей період структура навчального року дещо зміниться

Більшість шкіл Рівненщини - після зимових канікул - організовують освітній процес у дистанційному форматі. Про це повідомляють в обласному управлінні освіти і науки.

В окремих тергромадах структуру навчального року спеціально змінили, тож освітній процес там продовжений до 6 січня, а діти підуть на канікули з 7 числа. А вже після того, як зимові канікули завершаться, закладам доведеться перейти на онлайн навчання.

Водночас усі заклади дошкільної освіти та спеціальні заклади освіти (спеціальні школи-інтернати) працюватимуть у звичайному режимі.

Яким має бути освітній процес, заклади вирішують самі. Графіки складаються з урахуванням планів навчального курсу, виробничої практики.

 

Проте усі заклади повинні так спланувати свою роботу, щоб насамперед зберегти здоров’я дітей. Тому навчання має бути організоване з урахуванням протиепідемічних заходів, - уточнює начальник  управлінні освіти і науки ОДА Петро Коржевський.

Закладам професійної освіти рекомендували організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Разом з цим, практичну частину освітньої програми рекомендовано спланувати за окремим графіком.

Тому для випускників ПТЗ навчання та здачу іспитів продовжили до 6 січня, як і студентам інших курсів. Це зробили для того, аби на час локдауну у дітей були канікули. А вже після них – повноцінне навчання і виробнича практика у майстернях.

Щодо закладів фахової передвищої та вищої освіти, то тут ситуація також залежатиме від рішення керівництва закладу. У деяких відбуватиметься здача іспитів, в інших – будуть канікули, після яких - дистанційне навчання.

А от заклади позашкільної освіти під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів працюють у дистанційному форматі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень