Як працюватимуть дитсадки, школи та інші навчальні заклади Рівненщини під час локдауну

Жорсткі карантинні обмеження в Україні будуть з 8 по 25 січня. На цей період структура навчального року дещо зміниться

Більшість шкіл Рівненщини - після зимових канікул - організовують освітній процес у дистанційному форматі. Про це повідомляють в обласному управлінні освіти і науки.

В окремих тергромадах структуру навчального року спеціально змінили, тож освітній процес там продовжений до 6 січня, а діти підуть на канікули з 7 числа. А вже після того, як зимові канікули завершаться, закладам доведеться перейти на онлайн навчання.

Водночас усі заклади дошкільної освіти та спеціальні заклади освіти (спеціальні школи-інтернати) працюватимуть у звичайному режимі.

Яким має бути освітній процес, заклади вирішують самі. Графіки складаються з урахуванням планів навчального курсу, виробничої практики.

 

Проте усі заклади повинні так спланувати свою роботу, щоб насамперед зберегти здоров’я дітей. Тому навчання має бути організоване з урахуванням протиепідемічних заходів, - уточнює начальник  управлінні освіти і науки ОДА Петро Коржевський.

Закладам професійної освіти рекомендували організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Разом з цим, практичну частину освітньої програми рекомендовано спланувати за окремим графіком.

Тому для випускників ПТЗ навчання та здачу іспитів продовжили до 6 січня, як і студентам інших курсів. Це зробили для того, аби на час локдауну у дітей були канікули. А вже після них – повноцінне навчання і виробнича практика у майстернях.

Щодо закладів фахової передвищої та вищої освіти, то тут ситуація також залежатиме від рішення керівництва закладу. У деяких відбуватиметься здача іспитів, в інших – будуть канікули, після яких - дистанційне навчання.

А от заклади позашкільної освіти під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів працюють у дистанційному форматі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень