На Рівненщині підбили підсумки «Великого будівництва». Скільки об’єктів НЕ готові (ФОТО)

Частина з них стали «перехідними» і добудуються наступного року

У 2020-му на Рівненщині планували завершити 15 об’єктів, які увійшли до національної програми «Велике будівництво». Однак готові на 100% поки що лише 13 із них.

Про це під час брифінгу Рівненської ОДА сьогодні повідомили заступниця голови облдержадміністрації Людмила Шатковська та заступник директора департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА Василь Мельник.

На фото (зліва-направо): Олександр Поліщук, Людмила Шатковська та Василь Мельник

Загалом у державній програмі беруть участь дитячі садочки, школи, стадіони, спортивні комплекси, басейни, а також приймальні відділення лікарень та дороги місцевого і національного значення області.

 

100% готовність на сьогодні - у п’яти шкільних об’єктів, чотирьох спорткомплексів і ще чотирьох дитсадків. Два об’єкти стали «перехідними» - це дитсадок у селі Горбаків Гощанського району та басейн у Дубні, які обіцяють завершити на початку 2021-го.

Корнинський ліцей Рівненського району

Серед завершених шкільних об’єктів: Жобринська, Озерецька та Малівська школи, а також Корнинський та Дубровицький ліцей.

Серед дитячих садків: ДНЗ у Березному, в селі Переброди Дубровицького району, смт Клесів Сарненського району та Дубні.  

Повністю завершені роботи спорткомплексів у Сарнах, Костополі, Дубровиці та в селі Бродниця Зарічненського району.

Дитсадок у Березному

Продовжуються роботи зі спорудження 4-х приймальних відділень: у Рівненській обласній клінічній лікарні та Сарненській ЦРЛ будують «з нуля», а в Рокитнівській та Березнівській ЦРЛ триває реконструкція.

Щодо фінансової частини, то загалом на реалізацію «Великого будівництва» у Рівненській області затверджено суму в 622 млн грн.

Спортивна арена в Сарнах. Там є зал з трибунами на 760 місць

Додамо, що втілювати програму «Великого будівництва» і в наступному році. До реконструкції та зведення соціальних об’єктів додадуться ще й об’єкти культури. Такі проєкти мають відповідати трьом пріоритетам Державної регіональної стратегії на 2021-2027 роки і Рівненщина вже подала їх попередній перелік на затвердження.

Будівельні роботи Рівненської обласної лікарні

За матеріалами Рівненської ОДА

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень