На Дубенщині відновлюють місцеву дорогу та шкільний басейн (ФОТО)

У Дубенському районі відновлюють важливі для громади об’єкти. В рамках національної програми «Велике будівництво» ремонтують місцеву дорогу Повча-Турковичі та застарілий шкільний басейн, повідомляє Рівненська ОДА.

Відновлено 6 кілометрів дороги місцевого значення Повча-Турковичі. Ділянка є дуже важливою для місцевих жителів, адже сполучає села Будераж, Пирятин та Мильча, які входять до Повчанської громади, - зазначила в.о. голови Дубенської РДА Ірина Кружайло

За її словами, на ділянку вже нанесли спеціальну розмітку, встановили дорожні знаки. Триває монтаж та встановлення відбійників.

Басейн у Дубно – один із п’яти спортивних об’єктів «Великого будівництва» на Рівненщині. Розміщений на території школи №7, басейн довгий час він не функціонував через зношеність та застарілість.

Як розповідають в департаменті з питань будівництва та архітектури ОДА, роботи на будівельному майданчику тривають згідно з графіком.

Зараз фахівці утеплюють фасад будівлі та працюють над його оздобленням. Також вони дооблаштують підвальні приміщення, далі приступатимуть до внутрішніх робіт. А саме: оздоблення чаші басейну та його технологічної обв’язки, а також монтуватимуть теплу підлогу. Попереду ще багато роботи, але до кінця року об’єкт плануємо завершити, - зазначив директор департаменту Андрій Ярусевич.

В оновленому басейні буде 5 доріжок для плавання. У приміщенні облаштують тренерські, гардеробні та душові кімнати. Відвідувати відремонтований басейн зможуть не лише учні школи, а й усі діти Дубна.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень