Штучна чи жива – якою ялинка буде до закінчення мерства Хомка

Як у Рівному відкривали Новорічну Ялинку-2017

На день Святого Миколая у Рівному відбулося урочисте відкриття головної Новорічної Ялинки міста. Подивитися на зелене диво зібралося більше тисячі людей. До свята підготували концертну програму, під час якої виступали хорові колективи, учасники Голосу країни та навіть сам Святий Миколай. Завітав на урочистості й міський голова Володимир Хомко.

Поки я міський голова - буду старатись, щоб ялинка була природня. Встигнем ще перейти на штучні. Ялинка зроблена з душею, зроблена працівниками тресту зеленого господарства. Тому хотілось би, щоб був сніг, гарна погода і веселий настрій у дітей.

Володимир Хомко додав, що в Україні рівненська ялинка займає 8 місце за креативністю. У її вбранні цьогоріч можна побачити величезні банти, які прикрашають дерево від землі й до Віфлеємської зірки, що сяє на самій її вершині.  Рівненська головна новорічна красуня сяятиме відтепер щодня у центрі Рівного до Водохреща, тобто до 21 січня.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень