Як у Рівному прибрали травмонебезпечні ланцюги (ФОТО)

Сьогодні від них майже не залишилося сліду

Сайт Радіо Трек писав про те, що мешканці Рівного скаржилися на травмонебезпечні ланцюги. Їх, щоб не заїжджали автомобілі, біля супермаркету "Cільпо" на вулиці Київській встановив підприємець. Городяни нарікали, що в темноті через ланцюги можна перечепитися і травмуватись.

Вчора з підприємцем, який незаконно встановив ланцюги, поспілкувався заступник міського голови Рівного Віталій Герман. Тож підприємець добровільно зняв ланцюги і демонтував стовпці, на яких вони трималися. Оскільки в асфальтному покритті внаслідок цього утворилися отвори, підприємець також замурував їх, щоб усунути сліди пошкоджень. 

Як все зробив - видно на фото внизу. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень