У центрі Рівного росте небезпечна отруйна рослина

Її помітила на березі річки Устя біля стадіону "Авангард" і речового ринку рівнянка

Вона виклала фото у соцмережу Фейсбук і підписала:

Victoriya Black Queen Як вам борщiвничок в центрi мiста? За 2 мiсяцi буде плантацiя...

Нагадаємо, що борщівник Сосновського небезпечний тим, що його сік, потрапляючи на шкіру під дією сонячного проміння, викликає сильні опіки, схожі на термічні. Для них характерні почервоніння, водянисті пухирі.


[media=84652]

Опіки з'являються на вражених ділянках тіла не одразу після контакту, що б могло попередити подальший контакт з рослиною, а через 1—2 дні. Вони важко гояться. 

Заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк відреагував на повідомлення про борщівник так:

Зараз зателефоную у трест зеленого господарства. Нехай поїдуть подивляться, де то воно таке. Там же у нас і стадіон, і ресторан, і ринок. Я з таким не стикався. Звернень не було. Перший раз чую від вас.

До речі, як інформують наші читачі, багато борщівника також росте на вулиці Малорівненській вздовж залізничних колій.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень