Як у рівненській школі боротимуться з грибком на стінах

На нього скаржилися батьки

Школа №5. Фото Google.

У Рівненській №5 тривають ремонтні роботи. Ремонтують спортзал школи, де також займається секція гімнасток.

До цього у спортзалі стіни вкрилися пліснявою. Батьки скаржилися, що дітям ніде буде займатися через такий стан стін. Просили керівництво використати час карантину на ремонт. З цього приводу батьки дітей зверталися навіть до Радіо Трек.

Причиною появи плісняви слугували пластикові вікна, які встановили у спортзалі. Вони перекрили доступ повітря, приміщення рідше провітрювали. Це утворило, як говорить начальник управління освіти Рівного Василь Харковець, ефект «теплиці».

Нині у спортзалі продовжують ремонт, цвіль усунули і збираються «прибрати» й причину цвітіння стін, каже Василь Харковець:

Це поточний ремонт. Він ще триває. З того, що я знаю, там потрібно буде ще вивчати ситуацію по вентиляції. Один вентиляційний хід працює. Треба буде ще додати два. Будемо ще дивитися по водостічній трубі, треба почистити ринви.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень