Як рівнянам платити за тепло не в повному обсязі

Розтермінування оплати за тепло: умови та порядок надання

Рівняни поки не звертаються за розтермінуванням оплати за централізоване опалення. Нагадаємо, відповідну постанову у жовтні ухвалив Уряд

...з метою зменшення фінансового навантаження на споживачів послуг з централізованого опалення, які не отримують відповідної субсидії.

У Рівному така альтернатива субсидіям поки не популярна. У «Рівнетеплоенерго» кажуть, що поки жодної заяви на отримання розтермінування до них не надійшло. Натомість, люди звертаються з проханням роз’яснити порядок надання можливості платити за тепло частинами. Як повідомила заступник директора «Рівнетеплоенерго» з розрахунків за теплопостачання Інна Кнап, заяву на отримання розтермінування можна написати у будь-якому з трьох пунктів прийомів громадян: на Кавказькі 1а, Романа Шухевича 2а та Вербовій 41в:

 

- Якщо людина хоче скористатися розтермінуванням платежів, вона може звернутися у будь-який із трьох пунктів прийомів громадян, заповнити бланк заяви. Ця заява реєструється через канцелярію підприємства. І в тому місяці, в якому написана заява, підприємство введе графу в квитанціях, де буде відображено повну плату і, в тому числі, буде графа «50% згідно з заявою».

 

Таким чином, громадяни, які не отримують субсидію, матимуть можливість платити половину вартості за опалення впродовж опалювального періоду. Іншу частину сплачуватимуть у міжопалювальний період – з квітня по вересень включно.

До речі, така можливість стосується лише оплати за тепло, за гаряче водопостачання доведеться платити в повному обсязі, наголосила Інна Кнап.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень