Як рівнянам платити за тепло не в повному обсязі

Розтермінування оплати за тепло: умови та порядок надання

Рівняни поки не звертаються за розтермінуванням оплати за централізоване опалення. Нагадаємо, відповідну постанову у жовтні ухвалив Уряд

...з метою зменшення фінансового навантаження на споживачів послуг з централізованого опалення, які не отримують відповідної субсидії.

У Рівному така альтернатива субсидіям поки не популярна. У «Рівнетеплоенерго» кажуть, що поки жодної заяви на отримання розтермінування до них не надійшло. Натомість, люди звертаються з проханням роз’яснити порядок надання можливості платити за тепло частинами. Як повідомила заступник директора «Рівнетеплоенерго» з розрахунків за теплопостачання Інна Кнап, заяву на отримання розтермінування можна написати у будь-якому з трьох пунктів прийомів громадян: на Кавказькі 1а, Романа Шухевича 2а та Вербовій 41в:

 

- Якщо людина хоче скористатися розтермінуванням платежів, вона може звернутися у будь-який із трьох пунктів прийомів громадян, заповнити бланк заяви. Ця заява реєструється через канцелярію підприємства. І в тому місяці, в якому написана заява, підприємство введе графу в квитанціях, де буде відображено повну плату і, в тому числі, буде графа «50% згідно з заявою».

 

Таким чином, громадяни, які не отримують субсидію, матимуть можливість платити половину вартості за опалення впродовж опалювального періоду. Іншу частину сплачуватимуть у міжопалювальний період – з квітня по вересень включно.

До речі, така можливість стосується лише оплати за тепло, за гаряче водопостачання доведеться платити в повному обсязі, наголосила Інна Кнап.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень