Як працює ваговий комплекс на трасі Київ-Чоп - показали рівненські активісти (ВІДЕО)

Зранку перевантажених авто не виявили

Активісти громадської організації «АвтоЄвроСила» зранку працюють на трасі Київ-Чоп, поряд із працівниками Укртрансбезпеки.

Графіки роботи мобільних вагових комплексів служба інформації «Радіо Трек» з’ясує згодом.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року на українські дороги виїхали нові габаритно-вагові комплекси, що будуть перевіряти вантажівки та водіїв. 

Протягом минулого тижня інспекторами управління Укртрансбезпеки у Рівненській області спільно з працівниками УПП в Рівненській області  на автодорозі М-06 «Київ-Чоп» на 272 км та 434 км виявлено

32 транспортні засоби з перевищенням вагових та/або габаритних параметрів,

яким нарахована плата за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу автомобільними дорогами загального користування у еквіваленті 4770,55 євро.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень